Liikmele ja Isetegevuslasele

Isetegevuslastele!

MTÜ Aruküla Kultuuriselts tervitab ja tänab kõiki isetegevuslasi, kes terve aasta otsa käisid rahvamajas kultuuri tegemas. Te olite tublid. Kohtume sügisel!

Juhendajatele soovin järjepidevust, kannatlikkust, naeratust, südamlikkust, uusi ideid ja mõtteid, Lauljatele, tantsijatele, näitlejatele, pillimängijatele, kangakudujatele, võimlejatele ja ajalehe toimetajatele soovin kindlameelsust, kohusetundlikkust, teistega arvestamist ja rõõmsameelsust. Kohtume uuel hoo-ajal sügisel.

MTÜ AKS-i liikmeid 23.11.2022.a. sesiuga 76.

Tulge ja teeme koos kultuuri. Tervitustega Garina Toomingas, MTÜ AKS tegevjuht.

MTÜ AKS-i teated.

See on selline link, kust AKS liige või isetegevuslane leiab päevakohaste teemade kohta  infot, nii AKS tegemiste või ringitegevuste kohta, kui on kiire teade. Muidu leiab infot ringitegevuste kohta link Huviringid alt.

Kes on AKS liige: Aruküla Kultuuriseltsi liige on inimene või isetegevuslane, kes on astunud liikmeks avalduse alusel ja on tasunud vastavalt põhikirjale sisseastumismaksu ja aastase liikmemaksu. 01.01.2012. on sisseastumismaks 3 eurot ja liikmemaks  3 eurot. Sisseastumismaks on ühekordne.  AKS sünnipäevakuul, oktoobris, on võimalik liikmeks astuda soodushinnaga, s.t. , et maksad ainult sisseastumismasku, liikmemaksu maksad jooksva aasta eest, jaanuarist juunini. Ülejäänud 11 kuul saad liikmeks astuda igal ajal, makstes vastavalt põhikirjale sisseastumismaksu ja liikmemaksu. Liikmemaksu maksmata jätmisel on juhatusel õigus liige kultuuriseltsist välja arvata. Aks-i liikmele kingitakse AKS-i sünnipäevapeol liikmekaart, mis on kehtiv kohalikus kultuurielus soodustuste tegemisel.

Harjumaa Põlvkondade Peo “Hoia ja hooli” õnnestumise eest tänan loovjuhte: Janne Kuuskla, Liivi Siil, Linda Pihu, Evi Tomingas, Ülle Raud, meeskonda: Ardo Niinre, Alari Kruusvall, Maarja-Ly Teino, Maarja Leok, Helle Vaga, Mai Erbe, Bret Velberk, Jarko Kuub, Martin Möllits, Kaidi Kaldas,  Mare Käes, Toomas Kuuskla, Andre Sepp, Artur Sepp, Andrus Rähni, Helgi Vain, Ulvi Voogla, Merike Hallik, Ruth Jürisalu, Alexei Aleksejev, Ülo Udumäe, esinejaid kõikidest valdadest, soliste, dirigente, ettevõtteid;  Arti Sepp ja Kuup3, Heido Uesson ja Ortwil OÜ, Gravex Balti OÜ, toetajaid: Raasiku VV, HOL, Eesti Kultuurkapital, Rahvakultuurikeskus, Harjumaa Kultuurikorraldajate Liit, MTÜ AKS. Peakorraldaja Garina Toomingas

Memmede tantsurühm “Pihlakobar” tantsijad ja juhendaja Evi Tomingas tänavad 10 juubelipeo korraldamise eest asutusi ja inimesi: Eesti Kultuurkapital Harjumaa Ekspertgrupp, Raasiku VV, Rahvakultuuri Keskus, MTÜ Aruküla Kultuuriselts, Henri Reeder, Henry Kari, Ingrid Teino, Viive Reinhold, Tiiu Saarem, Ülo Udumäe, rahvatantsurühmasid “Lapulised”, “Marike” ja “Krõõt” ja juhendajaid Reet Hänikene ja Janne Kuuskla.