MTÜ AKS üldkoosolek toimub meili teel või mingil muul moel.

See kiri on ainult kultuuriseltsi liikimetele.

Lugupeetud Aruküla Kultuuriseltsi liikmed. Seoses hetkel toimuvate kriisiolukordadega ei saa me üldkoosolekut tavapäraselt korraldada. Üldkoosoleku kokkukutsumise põhjus on Leadrisse uue projekti esitamine, kus peab olema esitatud 2019.a. maj. aasta aruanne. Projektis esitame taotluse uue kinoekraani saamiseks. Projekti esitamine on 02.04. Sellepärast ka kiirustamine. Palun suhtuge asjasse positiivselt. Ootan ka ettepanekuid koosoleku läbiviimiseks.

29.03. kell 17- 18 MTÜ AKS üldkoosolek.
1. 2019.a. maj. aasta aruande esitamine
2. Revisjonikomisjoni aruande esitamine
3. 2020. aasta üritused ja hetkeseis.
4. Jooksvad küsimused.
Info 5292550

Lugupidamisega Garina Toomingas

Rubriigid: Määratlemata. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Kommenteerimine on suletud