Tänuavaldus “Aruküla rahvamaja 45 ajas ja ruumis”.

Tänuavaldus:

MTÜ Aruküla Kultuuriseltsi tegevjuht Garina Toomingas tänab “Aruküla rahvamaja 45 ajas ja ruumis ” näituse ja juubelipeo korraldamise  eest: Ingrid Teino, Maarja- Ly Teino, toimkonna liige Ludmilla Teino, Henri Reeder Valdeko Kulvere isikus, Aruküla Fotoring ja Ülo Udumäe, esinejaid: segarühm “Lapulised” ja Reet Hänikene, prouaderühm “Pihlakobar” ja Evi Tomingas, Tähesära ja Marek Tihhonov, Aruküla Noortekoor ja Age Imala, meestepunt “Lüü- Türr ja päälik Tiit Saare, näitering ja Aira Jõõts, Trump ja Ässad, õmbleja Ene Hert, Peep Raun, ansambel “Ahoi”, arhitekt Maie Penjam, Eesti Kultuurkapital ja Raasiku vald. Suur tänu kõikidele, kes on panustanud Aruküla rahvamaja arengusse.
Rubriigid: Määratlemata. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.