NB! 22.03.2020.a. Eesti Kontsert “ENTEL- TENTEL 50″ kontsert. MTÜ AKS korraldab väljasõitu ja kutsub kontserdile.

Kontsert toimub Estonia kontserdisaalis algusega kell 16.00. Piletid on kinni pandud põrandal 1- 4 rida. Ja keskrõdul 1 rida 12 kohta. Piletihinnad õpilasele ja pensinärile 10 eurot ja täiskasvanu pilet 13,50 eurot.  Esinevad: Eesti Raadio lastekoor, VHK poistekoor ja keelpilliorkester. Dirigendid Kadri Hunt, Kaie Tanner ja Rasmus Puur. Seaded Rasmus Puur ja Kadri Hunt. Liikumisseaded Märt Agu. Kontserdi juht Tõnu Oja. Kava tuntud “Enteli- tenteli” lauludega, kus äratundmist nii vanavanematel, vanematel kui lastel. Kõlavad armastatud lastelaulude uued seaded koorile ja orkestrile. Ootan rohket osavõttu.

Info ja piletite tellimine kuni 13.12.2019.a.

Rubriigid: Määratlemata. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Kommenteerimine on suletud