MTÜ AKS-i sündmused Aruküla rahvamajas.

Tere tulemast! Ootan teid ikka endiselt Aruküla rahvamajja, et teiega koos veeta mõned õhtupoolikud kas vaadates kino, etendust, kuulates kontserti või osaledes mõnes põnevas tegevuses

10. novembril kell 19.00- 01.00 Aruküla rahvamajas. Tere kõigile. Hei, hei juba sellel reedel ootan teid kõiki vanale heale kohvik- klubi tantsuõhtule, mis on uues kuues. Reklaamiklubi eeskava ja tantsuõhtuga.”Eesti mees- kes sa, kus sa oled?” Esinevad- Andrus Vaarik- endast, kui Eesti mehest. Aira Jõõts, Kairi Kadastik ja meie mehed. “Trump ja ässad” ja Noortekoori mehed. Tantsuks mängib ansambel “Sada ja Seened”. Pilet eelmüügist 10€, soodus 8€. Kohapeal 12€. Avatud puhvet. Toetab Eesti Kultuurkapital. Info ja laudade ettetellimine tel.: 5292550 Teid ootab Teie kultuurijuht Garina Toomingas

11. novembril kell 11.00- 14.00  Aruküla mõisas Raasiku valla pidulik lusikatseremoonia.

11. novembril kell 15.00- 16.00 Tallinnas Nukuteatris etendus “Lutsukomm ja 200 vanaisa”. Projekt “Aitan lapsi” raames. Väljasõit rongiga. Kutsetega.

17.- 19. november väljasõit kahte spaasse. Estonia Termid 15 tuba ja Viiking Spa 16 kohta ( 8 tuba). Kõik kohad on Viiking Spaas  ja Estonia Termides täis.

24. novembril kell 19.00 Aruküla rahvamajas Raasiku valla noor raames noorteüritus “Raasiku vald otsib superstaari”.

26. novembril kell 14.00 Aruküla rahvamajas kodanikupäev. Tänuüritus. Autasustatakse tublimaid tegijaid.

28. novembril kell 19.00 Aruküla mõisas kontsert “Ma olin Bonzo”. Pilet eelmüügist 10€, kohapeal 12€.

08. detsembril kell 19.00 külas Komöödiateater. Estraadikava „Kohe näha, et vanad sõbrad!“ Osades: Anne Paluver ja Pille Pürg. Kõik, kes teavad seda „Viimse reliikvia“ tsitaati, saavad kohe aru, et tegemist ei ole sugugi vanade sõpradega. Arsti juures järjekorras kohtuvad kaks naist, kes erinevad teineteisest nagu öö ja päev. Millest nad ka ei räägiks, ikka on nad absoluutselt erineval arvamusel ja kumbki püüab oma seisukohta peale suruda. Sellest sünnivadki koomilised situatsioonid, mis kohati paisuvad lausa jaburaks. Kumbki naerab teise üle ja publik saab omakorda naerda mõlema üle. Kunagine estraadikavade buum on nüüdseks vaibunud ja seda žanrit kohtab üsna harva. Aga selle austajatel on kindlasti hea meel näha laval tipptegijaid nagu Anne Paluver ja Pille Pürg, kellele teksti kirjutas anekdoodimeister Valdo Jahilo. Muidugi on ta uusi anekdoote sisse põiminud siiagi. Nalja peab saama ja saab ka, selles ei ole mingit kahtlust!

14. detsembril kell 19. 00 Aruküla rahvamajas stand- up kontsert  “Oma jõul”. Trio Jan Uuspõld, Mairo Marjamaa, Rene Puura.  Pilet 16€, soodus 14€. Piletid müügil. Helista ja broneeri piletid tel.: 5292550. Hea muusika ja hea nali on kaks kõige toredamat asja, mida üks õhtu pakkuda saab. Nüüd on need mõlemad koos stand-up kontserdis OMA JÕUL ja pealegi veel suurepärase muusikalise trio esituses, mille solistina särab Eesi monoteatri grand old man Jan Uuspõld. Trio koosseisus Jan Uuspõld, Mairo Marjamaa ja Rene Puura ei ole tavapärane ansambel lauljast, saksofonistist ja klahvpillimängijast, vaid fantastiline kolmik, kes päästab teid talvepimedusest parima muusikalise huumoriga. Täiesti uutmoodi Stand-up kontsert pakub üllatavaid ja vaimukaid eksperimente pillide ja teada-tuntud lugudega, muidugi Jani nalju oma tuntud headuses ja lisaks esitab trio igal stand-up kontserdil ühe publiku soovilood. Mairo Marjamaa on tunnustatud multiinstrumentalist, kes jazzi- ja popmuusikamaailmas tutvustamist ei vaja ja kelle autoriloomingut saab kuulda Mairo Marjamaa Kvarteti esituses. Rene Puura nobedad näpud ja lavaline sarm on kaunistanud Karl-Erik Taukari, Liis Lemsalu ja paljude teiste tippartistide esitusi. Loomulikult ei vaja tutvustamist ka Jan Uuspõld.Lõbus ja hoogne stand-up kontsert OMA JÕUL ongi sündinud ennekõike põhjusel, et Eesti armastatuim monokoomik seab üha enam oma mõtteid lavale ise. Muusika on Jani elus olulisel kohal olnud juba kooliajast peale ja tänaseks on ta olnud osaline kümnetes muusikaprojektides. Kuigi Jan ise ennast lauljaks ei pea leiab ta, et igaühel on võimalus enda hääl üles leida. Tema on selle kindlasti leidnud, tulge ja veenduge ise!  Kontsert kestab ca 1 h ja 30 min. Ilma vaheajata. Kuula oma soovilugu stand-up kontserdil OMA JÕUL Soovilood koos kontserdi kuupäevaga palume saata eelnevalt e-mailile: info@prempro.ee.  Trio teeb valiku saabunud lugude vahel ja esitab igal stand-up kontserdil ühe pühendusega loo ühele kontserdikülalisele. Nii võid just Sina kuulda oma lemmiklugu otse laval!

16. detsembril kell 14.00 Raasiku valla pensionäride ühine jõulupidu. Buss väljub kell 13.00 Pikavere kooli eest, Raasikult kell 13.15.

18. detsembril väljasõit Estonia Kontsertmajja vaatama kontserti “Estraadilainel”. Esinevad Kalle Sepp ja Kaire Vilgats. Pilet 15€. Sõit 5€.

29. detsembril kell 19.00 Aruküla mõisas aastalõpuball. Õhtujuhid Mae ja Juhan.

See on esialgne kava. Kava võib muutuda. Lugupidamisega Teie kultuurijuht Garina Toomingas

Aasta 2018

03. jaanuaril kell 17.00 väljasõit Tallinna Rahvusraamatukokku. Teater Varius etendus “Lennud”. Pilet 15€. Sõit 5€.  Info ja piletite broneerimine kuni 6. novembrini tel.: 5292550 Garina

10. veebruaril toimub väljasõit Nordea Kontsertmajja vaatama Vanemuise Teatri muusikali “Hüljatud”. Piletid 5 ja 6 reas keskel. Pilet 40,10€. Sõit 4€. Nimekiri avatud. Piletite registreerimine ja väljaostmine kuni 15. detsembrini.

10. märts kell 20.00 Aruküla rahvamajas tantsuõhtu ansambliga “Patune Pool”

27. aprill kell 18.00 väljasõit Estonia Teatrisse. Muusikal operett “Linnukaupleja”

27. mai kell 17.00 Aruküla rahvamajas Teater Varius etendus “Saatuslik nahkhiir”

Juunis toimub ekskursioon Ahvenamaale. Koostöö Germalo Reisid.

08. juunil kell 20.00 Aruküla lauluväljakul ansambli “Singer Vinger” kontsert.

Aruküla jaanituli 2018 toimub 23. juunil. Tantsuks ansambel “Apelsin”. Päevajuht Peep raun. Plaate keerutab dj Veigo. Toimuvad poksivõistlused ja hommikul kell 04.00 kukepoks. Päeval laat ja muud ja huvitavad tegevused.

07. juulil Aruküla Kohvikutepäev.

13. juuli kell 20.00 Aruküla lauluväljakul tantsuõhtu koos Koit Toome ja bändiga.

14. juuli väljasõit Pärnu. Päeval eksursioon Pärnus. Kell 19.00 etendus “Säärane mulk”. Nimekiri avatud. Etenduse pilet maksab 18€.

August  toimub ekskursioon Leedumaale. Külastame Trakai- Kaunas- Palanga- tagasiteel Ristimägi. Koostöö RaeReisid.

25. august kell 20.00 Aruküla lauluväljakul suvelõpupidu tantsuõhtu koos ansambliga “Patune Pool”

 

 

 

 

Rubriigid: Määratlemata. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Kommenteerimine on suletud